Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Aktualności - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy
 • Od 1 do 31 sierpnia  2018 roku użytkownicy Telewizji Osobistej będą mogli skorzystać z sierpniowego okna otwartego.

  Dla naszych abonentów odblokujemy 7 kanałów z różnych pakietów: 

  STYL ŻYCIA: Polsat Cafe HD, Kuchnia+ HD

  KINO: Polsat Film HD, TNT HD

  SPORT I EMOCJE: Extreme Sports Channel HD, Polsat Play HD

  Nadal odblokowany pozostaje Comedy Central HD (Pakiet SERIALE)

   

   

 • Na czas mundialu Petrotel wszystkim abonentom Telewizji Osobistej udostępnił kanał TVP Sport HD bez żadnych dodatkowych opłat.

  Dodatkowo podczas mistrzostw wszyscy użytkownicy Netia Playerów będą mieli dostęp do tematycznej Strefy Kibica, która znajdzie się w specjalnej zakładce w menu głównym Netia Playera. Będzie tam można zobaczyć codziennie aktualizowane informacje o zbliżających się meczach (drużyny, stadiony, godzina rozpoczęcia i kanał), uzyskać dostęp do wybranych materiałów VOD dotyczących mundialu, wyprodukowane przez różnych nadawców, których kanały znajdują się w ofercie TV Netii (między innymi programy z cyklu "History of Football" z kanału HISTORY HD).

 • Już w najbliższą sobotę, 9 czerwca 2018, w Ergo Arenie w Gdańsku, odbędzie się Gala KSW 44 The Game.

  Dostęp do Gali KSW 44 The Game można zamówić poprzez aplikację PPV, która dostępna jest w menu głównym Netia Playera.

  Do 8 czerwca dostęp kosztuje 34,90 zł, natomiast w dniu Gali – 39,90 zł. Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale 500.

   

  1200 400

   

   

  W trakcie transmisji będzie można zobaczyć aż dziewięć znakomitych walk MMA, w tym walkę wieczoru: Karol Bedorf vs. Mariusz Pudzianowski!

  W wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst, Japończyk o brazylijskich korzeniach i Marian Ziółkowski, polski zawodnik wagi lekkiej.

  Starcie Michała Materli Martinem Zawadą to pojedynek dwóch weteranów świata MMA. Obaj zadebiutowali już w roku 2003 r. Ale dopiero po piętnastu latach spotkają się w klatce. Jak zakończy się walka dwóch legend?

  Na ringu zobaczymy również Tomasza Oświęcimskiego. Po udanym debiucie w 2017 r., zmierzy się z młodym Erko Jun, gwiazdą sportów siłowych oraz jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych i kulturystów w Europie.

  Podczas wieczornej gali zobaczymy także Filipa Wolańskiego, który zmierzy się z Danielem Torres, Gracjana Szadzińskiego z Paulem Redmondsem.

  Do walki staną również Chris Fields z Wagnerem Prado oraz Sebastian Przybysz z Dawidem Gralką.

   

  Kolejność walk:

  Dawid Gralka vs. Sebastian Przybysz

  Łukasz Rajewski vs. Leo Zulić 

  Wagner Prado vs. Chris Fields

  Gracjan Szadziński vs. Paul Redmond

  Filip Wolański vs. Daniel Torres

  Tomasz Oświeciński vs. Erko Jun

  Michał Materla vs. Martin Zawada

  Kleber Koike Erbst vs. Marian Ziółkowski

  Karol Bedorf vs. Mariusz Pudzianowski

 • Szanowni Państwo,

  Informujemy, że dniem 7 czerwca 2018 roku Biuro Obsługi Klienta Biznesowego mieszczące się przy ul Kolegialnej 24 przeniesione zostanie na
  ul. 1 Maja 12 lok. 7 (wejście od ul. Jachowicza)

  Zapraszamy do nowej lokalizacji.

 •  Od 30 marca do 30 kwietnia 2018 roku użytkownicy Telewizji Osobistej będą mogli skorzystać z kwietniowego okna otwartego.

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia, bez dodatkowych opłat udostępnione zostały cztery kanały przyrodnicze i jeden kanał popularnonaukowy. National Geographic HDBBC Earth HDAnimal Planet HD, Nat Geo Wild HD oraz Polsat Viasat Nature.

  Dla fanów seriali również przygotowanan została niespodzianka. Bez dodatkowych opłat udostępnione zostaną również dwa kanały z pakietu "Seriale": FOX HD oraz Comedy Central HD.

 • W sobotę 3 marca 2018 roku odbędzie się kolejna, 42. Gali KSW, na której dojdzie do pojedynku Mameda Khalidova. Nasi abonenci będą mieli możliwość obejrzenia Gali na żywo w systemie PPV.

  W łódzkiej Atlas Arenie wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek mistrzów KSW - Mameda Khalidova i gwiazdy kategorii półciężkiej Tomasza Narkuna. Pasjonująco zapowiada się także walka w kategorii do 84 kg. Do klatki wejdą: ulubieniec publiczności, Michał Materla i debiutujący na KSW Brytyjczyk, Scott Askham.

  W pozostałych walkach zobaczymy między innymi Mateusza Gamrota i Łukasza Jurkowskiego. Z kolei w południowoamerykańskim starciu o pas kategorii muszej Brazylijka Ariane Lipski zmierzy się z Argentynką Silvaną Gomez Juarez.

  Dostęp do gali można już wykupić poprzez Netia Playera.

  Cena dostępy do usługi wynosi 34,90 zł w przedsprzedaży, w dniu gali 39,90 zł.

   

  Jak zamówić usługę PPV?

  1. W moje menu Netia Playera należy wybrać serwis PPV.
  2. Po wejściu do serwisu pojawi się informacja o wydarzeniu. Aby zakupić dostęp do transmisji PPV po wybraniu klawisza OK należy zaakceptować regulamin.
  3. Aby zakończyć proces należy podać kod PIN VOD i kontroli rodzicielskiej (kod jaki klient ustalał przy konfiguracji Netia Playera) i potwierdzić klawiszem OK zakup dostępu do transmisji PPV.
  4. Po 10 minutach należy wejść ponownie do serwisu PPV w celu potwierdzenia zakupu.
 • Z okazji ferii zimowych startuje otwarte okno w Telewizji Osobistej. Od 15 stycznia aż do końca lutego 2018 r. młodzi widzowie otrzymają  dostęp do 9 kanałów dla dzieci i młodzieży bez dodatkowych opłat. 

  Dla najmłodszych wyselekcjonowane zostały CBebies, Duck TV HD, Nick Jr. i Baby TV. Starsze dzieci z pewnością znajdą coś dla siebie wśród pozycji emitowanych przez Top Kids HD, Boomerang, Nickelodeon Polska, Nickeloden HD i Cartoon Network. 

   

 • Informujemy,  że od 1 stycznia 2018 roku nastąpią zmiany w Pakiecie Kino.

  Z oferty znikają kanały Universal Channel oraz Cinemax.

  Kanał Universal Channel z końcem roku zakończy nadawanie w Polsce. 

  Kanały Cinemax dostępne będą tylko w osobnym pakiecie - Cimenax w cenie 10 zł/mies.

   

   

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

 • 24 365 99 99
 • 24 365 99 66
 • 24 364 50 55

Czwartaków 16 paw. 10

 • 24 367 44 77

© 2000 - 2018 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumieminformację o cookies